Trwa ładowanie...
d16xoqw
Aktualności

Użytkownicy Wirtualnej Polski głosują na Nagrodę Publiczności Orły 2017

Poznaliśmy filmy i artystów nominowanych do tegorocznych Orłów – Nagród Polskiej Akademii Filmowej. Zwycięzców 18 kategorii w tajnym głosowaniu wyłoni ponad 600 członków Polskiej Akademii Filmowej. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród zostanie przyznane jeszcze jedno wyjątkowe wyróżnienie, Nagroda Publiczności. To, który film je otrzyma, zależy od Was.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Użytkownicy Wirtualnej Polski głosują na Nagrodę Publiczności Orły 2017
(Materiały prasowe)
d16xoqw

W serwisie WP Film trwa plebiscyt, w którym to właśnie publiczność wyda werdykt i zadecyduje, który z trzech zaproponowanych przez Akademię filmów otrzyma Nagrodę Publiczności. Plebiscyt zakończy się dzień przed ogłoszeniem werdyktu Akademii. Tytuł filmu, który otrzyma Nagrodę Publiczności, poznamy podczas uroczystej gali. Pokaże ją Canal+. Transmisja będzie odkodowana dla wszystkich abonentów platformy nc+.

PRZEJDZ DO GŁOSOWANIA - KLIKNIJ TUTAJ ABY ODDAĆ GŁOS

- Polskie Nagrody Filmowe ORŁY wspieramy kolejny rok, bo to, co ważne dzieje się w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda Publiczności, której laureat zostanie wyłoniony w głosowaniu w naszym serwisie WP Film, to wyróżnienie szczególnie ważne dla twórców. Trzymamy kciuki za wszystkich, niech wygra najlepszy – powiedział Przemysław Zbróg, Manager ds. Sponsoringu i Promocji w Grupie WP.

d16xoqw

PRZEJDZ DO GŁOSOWANIA - KLIKNIJ TUTAJ ABY ODDAĆ GŁOS

Swoje głosy można oddawać w dniach od 2 do 19 marca, a laureat Nagrody Publiczności zostanie ogłoszony podczas Gali Orłów 2017, która odbędzie się 20 marca 2017 w Warszawie.

Polskie Nagrody Filmowe ORŁY 2017, 20 marca o godzinie 21:00 tylko w Canal+.

Materiały prasowe
d16xoqw

Podziel się opinią

Share

d16xoqw

d16xoqw