Trwa ładowanie...
d3ywedj
Aktualności

Veena Malik: Gwiazda Bollywood skazana za obrazę Allaha

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Veena Malik: Gwiazda Bollywood skazana za obrazę Allaha
(AFP)
d3ywedj

30-letnia Veena Malik, pakistańska modelka odnosząca znaczne sukcesy w Bollywood, została skazana na 26 lat więzienia za udział w "bluźnierczej" scenie w programie telewizyjnym stacji GEO TV.

Chodzi dokładnie o scenę ślubu, która w swojej wymowie miała nawiązywać do ceremonii zaślubin córki Mahometa. Tym samym zdaniem widzów Malik miała dopuścić się bluźnierstwa.

(fot. AFP)

d3ywedj

Pakistański sąd uznał winną nie tylko gwiazdę, ale również jej męża Asada Bashira Khan Khattaka oraz Mir Shakil-ur-Rahmana, właściciela GEO TV i prezenterkę Shaistę Wahidi. Jak podaje brytyjski The Telegraph, sędzia Shahbaz Khan nałożył na skazanych grzywnę w wysokości 1,3 miliona pakistańskich rupii, czyli ok. 12 tys. funtów. Skazani zamierzają odwołać się od wyroku.

* - 26 lat! To dożywocie* - komentuje Malik.* - Wierzę jednak w wyższą instancję w Pakistanie. Kiedy zapadanie ostateczny werdykt, będzie sprawiedliwy. Jestem pewna, że nic złego mi się nie stanie.*

Veena Malik obecnie przebywa w Dubaju, gdzie mieszka, ale zapowiedziała, iż pojawi się w Pakistanie, aby zmierzyć się z oskarżeniami.

- Miałam wzloty i upadki w swoim życiu, ale nie zrobiłam nic złego- dodała.

d3ywedj

Malik w 2014 roku wystąpiła w filmach "Nagna sathyam" i "Mumbai 125 KM 3D". W Pakistanie aktorka uchodzi za postać dość kontrowersyjną - szerokim echem odbiła się jej roznegliżowana sesja w magazynie FHM.

(fot. FHM)

(fot. AFP)

d3ywedj

Podziel się opinią

Share

d3ywedj

d3ywedj