Trwa ładowanie...
06-09-2006 15:02

W chmurach i pod wodą - gwiazdy trenują przed romansem

Share
W chmurach i pod wodą - gwiazdy trenują przed romansem
d1u8z2c

Najpierw w chmurach, potem w wodnych odmętach – gwiazdy komedii romantycznej Dlaczego nie! żadnych wyzwań się nie boją! Maciej Zakościelny i Anna Cieślak, tuż po tym, jak producent zaproponował im główne role, zaczęli ostry trening.

Zakościelny wyjechał najpierw do Szczyrku. Tam przez cztery dni przeszedł ostry trening na paralotni. Zgodnie ze scenariuszem ma nie tylko szybować wśród chmur, ale i… spaść z nieba! Oczywiście prosto w objęcia dziewczyny z marzeń… *Zobacz naszą fotorelację z konferencji prasowej z udziałej GwiazdZobacz naszą fotorelację z konferencji prasowej z udziałej Gwiazd* Kilka tygodni później młody aktor paralotnię zamienił na butlę z tlenem – i w Legionowie przeszedł intensywny kurs nurkowania.

Jego filmowa partnerka – Anna Cieślak – trenowała zaś w tym czasie… jazdę skuterem. W filmie jej bohaterka pracuje w firmie cateringowej i mknie po ulicach Warszawy właśnie na małym skuterze.

d1u8z2c

Aktorka musiała nie tylko utrzymać się w pionie, ale i poradzić sobie z torem przeszkód. Naukę utrudniała jednak pogoda – ulewny deszcz i śliska nawierzchnia. Na szczęście, obyło się bez wywrotek.

A efekty treningów pary Zakościelny – Cieślak widzowie będą mogli obejrzeć na ekranie już 19 stycznia 2007 roku. Pierwsze kadry z filmu "Dlaczego nie!" Dlaczego nie! na ekranach kin pojawi się pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d1u8z2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u8z2c
d1u8z2c