Trwa ładowanie...
dtaqx1d
Aktualności

W chmurach i pod wodą - gwiazdy trenują przed romansem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W chmurach i pod wodą - gwiazdy trenują przed romansem
dtaqx1d

Najpierw w chmurach, potem w wodnych odmętach – gwiazdy komedii romantycznej Dlaczego nie! żadnych wyzwań się nie boją! Maciej Zakościelny i Anna Cieślak, tuż po tym, jak producent zaproponował im główne role, zaczęli ostry trening.

Zakościelny wyjechał najpierw do Szczyrku. Tam przez cztery dni przeszedł ostry trening na paralotni. Zgodnie ze scenariuszem ma nie tylko szybować wśród chmur, ale i… spaść z nieba! Oczywiście prosto w objęcia dziewczyny z marzeń… *Zobacz naszą fotorelację z konferencji prasowej z udziałej GwiazdZobacz naszą fotorelację z konferencji prasowej z udziałej Gwiazd* Kilka tygodni później młody aktor paralotnię zamienił na butlę z tlenem – i w Legionowie przeszedł intensywny kurs nurkowania.

Jego filmowa partnerka – Anna Cieślak – trenowała zaś w tym czasie… jazdę skuterem. W filmie jej bohaterka pracuje w firmie cateringowej i mknie po ulicach Warszawy właśnie na małym skuterze.

dtaqx1d

Aktorka musiała nie tylko utrzymać się w pionie, ale i poradzić sobie z torem przeszkód. Naukę utrudniała jednak pogoda – ulewny deszcz i śliska nawierzchnia. Na szczęście, obyło się bez wywrotek.

A efekty treningów pary Zakościelny – Cieślak widzowie będą mogli obejrzeć na ekranie już 19 stycznia 2007 roku. Pierwsze kadry z filmu "Dlaczego nie!" Dlaczego nie! na ekranach kin pojawi się pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

dtaqx1d

Podziel się opinią

Share
dtaqx1d
dtaqx1d