Trwa ładowanie...
d1kazn0
Aktualności

Wideo na żądanie w HBO

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wideo na żądanie w HBO
(HBO)
d1kazn0

HBO wprowadza usługę svod (wideo na żądanie) w europie środkowej pod nazwą HBO Digital. Nowa usługa będzie dostępna od 1 marca na Węgrzech, a już wkrótce w Polsce oraz w pozostałych państwach regionu europy środkowej.

„- Obecnie oferowany przez HBO pakiet MAXPAK obejmuje pięć kanałów. Rozszerzenie go o usługę ‘wideo na żądanie’, umożliwi widzom oglądanie wybranych przez nich pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie” - mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska. „HBO Digital’ będzie dostępne w Polsce już za kilka tygodni. Wspólnie z kilkoma operatorami kończymy właśnie fazę testów technicznych”.

Początkowo, w ramach usługi HBO Digital, HBO będzie oferować 20 tytułów filmowych miesięcznie, ale wkrótce ich liczba wzrośnie do 50 produkcji. Abonenci usługi HBO Digital będą mogli obejrzeć część premier filmowych przed ich emisją w HBO. Oferta filmów dostępna w ramach usługi ‘wideo na żądanie’ będzie często zmieniana i odświeżana.

d1kazn0

Wśród propozycji programowych znajdą się największe przeboje filmowe, głośne koncerty, programowy rozrywkowe oraz wyjątkowe wydarzenia telewizyjne emitowane równolegle w HBO. Jesienią 2007 roku HBO udostępni również - w ramach nowej usługi - seriale własnej produkcji, zwiększając tym samym możliwości wyboru dla abonentów pakietu MAXPAK.

„- Dzięki uruchomieniu usługi ‘HBO Digital’, zaoferujemy naszym widzom pierwszą premiową usługę wideo-na-żądanie w regionie. Jesteśmy przekonani, że w dobie telewizji cyfrowej najważniejsze są tego rodzaju usługi i dlatego też, wierzymy, że opcja ‘wideo na żądanie’ stanie się największym atutem naszego cyfrowego pakietu” - powiedziała Linda Jensen, prezes HBO CE.

Usługa HBO Digital w momencie wprowadzenia na rynek będzie dostępna na wybranych platformach IPTV oraz w cyfrowych sieciach kablowych.

d1kazn0

Podziel się opinią

Share
d1kazn0
d1kazn0