Trwa ładowanie...
01-06-2016 20:03

Wiemy, kim był brzydki nagi facet z "Przyjaciół"

Wiemy, kim był brzydki nagi facet z "Przyjaciół"
dy5itre
dy5itre

Poznaliśmy jedną z tajemnic serialu "Przyjaciele".

Todd Van Luling z "The Huffington Post" przeprowadził śledztwo odnośnie pewnej tajemniczej postaci z "Przyjaciół". Mowa o mieszkającym w budynku naprzeciwko brzydkim nagim facecie (ugly naked guy), którego przyjaciele regularnie podglądali. Na pewnym etapie Ross Geller (grany przez Davida Schwimmera) wprowadził się nawet do mieszkania po nim.

Przez lata nie było wiadomo, kto wcielał się w brzydkiego nagiego faceta, którego twarzy nigdy nie pokazano. Mówiło się, że w tej roli pojawił się Michael Hagerty, który grał też pana Treegera. Dziennikarz "The Huffington Post" odkrył jednak, że postać sportretował niejaki Jon Haugen. Kadr z ujęciem brzydkiego nagiego faceta można przypomnieć sobie tutaj.

Haugen przyznał, że podczas sceny, kiedy oboje z Rossem byli rzekomo nadzy, tak naprawdę oboje byli w bokserkach.

Cykl "Przyjaciele" nadawany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. W rolach głównych wystąpili Courteney Cox, ?David Schwimmer, ?Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Jennifer Aniston. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

dy5itre
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy5itre