Trwa ładowanie...
d3u9ljx
Aktualności

Wiemy, kim był brzydki nagi facet z "Przyjaciół"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, kim był brzydki nagi facet z "Przyjaciół"
d3u9ljx

Poznaliśmy jedną z tajemnic serialu "Przyjaciele".

Todd Van Luling z "The Huffington Post" przeprowadził śledztwo odnośnie pewnej tajemniczej postaci z "Przyjaciół". Mowa o mieszkającym w budynku naprzeciwko brzydkim nagim facecie (ugly naked guy), którego przyjaciele regularnie podglądali. Na pewnym etapie Ross Geller (grany przez Davida Schwimmera) wprowadził się nawet do mieszkania po nim.

Przez lata nie było wiadomo, kto wcielał się w brzydkiego nagiego faceta, którego twarzy nigdy nie pokazano. Mówiło się, że w tej roli pojawił się Michael Hagerty, który grał też pana Treegera. Dziennikarz "The Huffington Post" odkrył jednak, że postać sportretował niejaki Jon Haugen. Kadr z ujęciem brzydkiego nagiego faceta można przypomnieć sobie tutaj.

d3u9ljx

Haugen przyznał, że podczas sceny, kiedy oboje z Rossem byli rzekomo nadzy, tak naprawdę oboje byli w bokserkach.

Cykl "Przyjaciele" nadawany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. W rolach głównych wystąpili Courteney Cox, ?David Schwimmer, ?Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Jennifer Aniston. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

d3u9ljx

Podziel się opinią

Share

d3u9ljx

d3u9ljx