Trwa ładowanie...
Megafon.pl
13-02-2017 06:54

Wiemy, kto będzie nową Fallon Carrington w remake'u "Dynastii"

Jedną z głównych ról w nowej wersji serialu "Dynastia" - Fallon Carrington - otrzymała Elizabeth Gillies.

Wiemy, kto będzie nową Fallon Carrington w remake'u "Dynastii"Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d58xzel
d58xzel

Zapowiedzi sprzed kilku tygodni okazały się prawdą. Trwają prace nad nową wersją "Dynastii". Na początku lutego poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w Cristal Carrington - rolę przyjęła Nathalie Kelley. Teraz dowiedzieliśmy się, że Elizabeth Gillies zagra Fallon Carrington, którą przed laty portretowały Pamela Sue Martin i Emma Samms.

Przypomnijmy, że realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 - 1989 serial był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. Cały kraj ekscytował się bogactwem bohaterów oraz bójkami dwóch żon bogacza Blake'a Carringtona - obecnej (sekretarki) Cirstal i byłej Alexis. W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collins. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell.

Akcja nowego serialu będzie rozgrywać się współcześnie. Bohaterami znowu będą członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną. Widzów czekają jednak pewne zmiany.

d58xzel

Historia przedstawiona zostanie głównie z perspektywy córki Blake'a Carringtona: Fallon Carrington oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach. Nad realizacją nowej wersji "Dynastii" czuwać mają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierać będą twórcy oryginału - Esther Shapiro i Richard Shapiro. Elizabeth Gillies grała do tej pory m.in. w "Sex&Drugs&Rock&Roll". W 2015 roku znalazła się na liście "10 aktorów wartych uwagi", przygotowanej przez redakcję "Variety". Wcześniej można ją było oglądać w produkcjach kanału Nickelodeon.

d58xzel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d58xzel