Trwa ładowanie...
d245ai4

"Więzień labiryntu: Próby ognia": Zobacz plakaty promocyjne

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Więzień labiryntu: Próby ognia": Zobacz plakaty promocyjne
(East news)
d245ai4

*"Więzień labiryntu: Próby ognia" to ekranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera. Labirynt był tylko początkiem, a na bohaterów czeka jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i mylnych tropów. Zobacz efektowne plakaty promocyjne.*

Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Tajemnicza organizacja DRESZCZ nie zakończyła jednak swych niesamowitych eksperymentów. Rozpoczyna się Faza Druga. Czas na próby ognia.

Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko – najbardziej spaloną część świata, pustynię, na której na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, pojawiło się nowe zagrożenie – inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. Nowi są zdeterminowani, aby przetrwać. Dlatego wciąż nie można przestać uciekać – chyba, że chce się być więźniem do końca życia.

d245ai4

Światowa premiera planowana jest na 18 września.

Reżyseria: Wes Ball, w rolach głównych: Dylan O’Brien (”Stażyści”), Patricia Clarkson (”Wyspa tajemnic”), Lili Taylor (”Nawiedzony: Niektóre domy rodzą się złe”) i Barry Pepper (”Jeździec znikąd”). Film w cyfrowym 3D i w wersji 2D.

d245ai4

Podziel się opinią

Share

d245ai4

d245ai4