Trwa ładowanie...
26-07-2006 12:27

Wspomnienia Ewana McGregora z motocyklowej podróży

Share
Wspomnienia Ewana McGregora z motocyklowej podróży
dzjxkwt

Do księgarń trafiła właśnie książka Wydawnictwa Sonia Draga pt. Wielka wyprawa. To dokument będący zapisem niezwykłej motocyklowej podróży, jaką odbyli Ewan McGregor, znany z roli Obi-Wan Kenobiego w "Gwiezdnych wojnach", oraz Charley Boorman, aktor i miłośnik motocykli.

Ewani Charley wyruszyli w podróż z Londynu do Nowego Jorku.

Podróżując po najpiękniejszych, choć chwilami najbardziej niebezpiecznych bezdrożach, objechali świat dookoła na dwóch terenowych motocyklach.

dzjxkwt

Przejechali przez Francję, Belgię, Niemcy, Czechy, Słowację, Ukrainę, Rosję, Kazachstan, Mongolię, Syberię, Alaskę i Kanadę, aby po 115 pełnych dramatyzmu dniach dotrzeć do Nowego Jorku. EWAN McGREGOR W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Z każdym kilometrem, który znikał pod kołami ich potężnych BMW, narastały problemy. Wyczerpanie i upadki były ostateczną próbą sił i wytrzymałości. Pokonywali zdradliwe drogi, trafiali na nieprzewidywalną pogodę, stawiali czoła zawirowaniom politycznym i lokalnym watażkom.

W Kazachstanie ścigali ich paparazzi, na Ukrainie gościli ich uzbrojeni po zęby tajemniczy mężczyźni, w Rosji nękały ich patrole milicji, a w Mongolii koczownicy zapraszali ich na kolację, na której serwowano bycze jądra.

Mimo wszystkich przeszkód udało im się przejechać ponad 32 000 kilometrów w cztery miesiące, a ta podróż na zawsze odmieniła ich życie. Robili zdjęcia i prowadzili dziennik przy obozowych ogniskach. Wielka wyprawa to rezultat tych zapisków - fascynująca, szczera, niezwykle cenna powieść zapewniająca doskonałą rozrywkę.

Książka podróżnicza o dwóch przyjaciołach, którzy razem objechali świat, wbrew wszelkim przeciwnościom realizując swoje marzenia.

KUP KSIĄŻKĘ EWANA McGREGORA JUŻ DZIŚ W NASZYM PASAŻUKUP KSIĄŻKĘ EWANA McGREGORA JUŻ DZIŚ W NASZYM PASAŻU

dzjxkwt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzjxkwt
dzjxkwt