Trwa ładowanie...
d1vwk7a
Aktualności

'You can dance. Po prostu tańcz' powraca

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
'You can dance. Po prostu tańcz' powraca
d1vwk7a

Na antenę telewizji TVN powraca największa taneczna produkcja z udziałem młodych, zdolnych i roztańczonych ludzi! Ekipa „YOU CAN DANCE – Po prostu tańcz!”, już 9 grudnia, rozpoczyna poszukiwania najciekawszych tancerzy w Polsce! Castingi do piątej edycji odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie!

„You Can Dance – Po prostu tańcz” to program, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. To już piąta edycja! Po raz kolejny jury konkursu i widzowie będą mieli okazję wybrać najlepszych polskich tancerzy.

Już 9 grudnia we Wrocławiu rusza pierwszy casting do nowej edycji programu. Następnie ekipa TVN odwiedzi Poznań (14 grudnia), Gdańsk (19 grudnia), Kraków (5 stycznia) i Warszawę (10 stycznia). W każdym z miast castingi rozpoczną się o godzinie 8.00.

d1vwk7a

Wszyscy tancerze, którzy chcą walczyć o miano zwycięzcy V edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, muszą stawić się w jednym z wyznaczonych miast. Telewizja TVN przygotowała dla laureata wyjazd do renomowanej światowej szkoły tańca oraz stypendium w wysokości 100 000 złotych!

* MIEJSCA CASTINGÓW:*

* WROCŁAW*
9 grudnia 2009, środa
Obiekt: Teatr Polski
ul. Gabrieli Zapolskiej 3

* POZNAŃ*
14 grudnia 2009, poniedziałek
Obiekt: Teatr Polski
ul. 27 Grudnia 8

d1vwk7a

GDAŃSK
19 grudnia 2009, sobota
Obiekt: Polska Filharmonia Bałtycka
ul. Ołowianka 1
KRAKÓW

5 stycznia 2010, wtorek
Obiekt: Nowohuckie Centrum Kultury
ul. Jana Pawła II 232

WARSZAWA
10 stycznia 2010, niedziela
Obiekt: Torwar I
ul. Łazienkowska 6a

WARUNKI UDZIAŁU W CASTINGU
° Wiek 16 - 30 lat;
° Dowód tożsamości

  • w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego °Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta); °Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o autorach utworu (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania); °Można przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie; °Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów.

PRZEBIEG CASTINGU:
°Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00;
° W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora;
° Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki;
° Casting może potrwać nawet do godziny 24.00.

d1vwk7a

Podziel się opinią

Share
d1vwk7a
d1vwk7a