Trwa ładowanie...
19-10-2013 14:03

Za kulisami "Gry Endera"

Za kulisami "Gry Endera"
d6nphfh
d6nphfh

Producenci przedstawili fanom krótki materiał z planu "Gry Endera".

W wideo, które można obejrzeć pod tym adresem, głos zabierają m.in. Harrison Ford, producent Roberto Orci oraz reżyser i scenarzysta Gavin Hood.

- Film był ogromnym wyzwaniem wizualnym - przyznaje Hood. - W studiu czułem się tak, jakbym był w przestrzeni kosmicznej. Gdzie się nie obejrzałem, widziałem gwiazdy.

Zanim padł pierwszy klaps "Gry Endera", prace nad produkcją trwały już od trzech lat. Nad zbudowaniem odpowiednich wrażeń czuwał cały sztab specjalistów, którzy łącznie spędzili przed komputerami ponad 3 tysiące godzin. - Efekty wizualne pozwoliły nam zanurzyć się w tym filmie - komentuje producentka Gigi Pritzker.

- Gdy realizujesz film, chcesz wspaniałych postaci i świetnej historii, a także fantastycznego rozmachu, szczególnie w przypadku tego typu produkcji - dodaje Hood.

d6nphfh

Przypomnijmy, że głównym bohaterem "Gry Endera" jest nieśmiały, ale bardzo inteligentny Andrew "Ender" Wiggin (Asa Butterfield). Nastolatek zostaje wybrany do rządowego eksperymentu. Trafia do elitarnej szkoły wojskowej, która ma uczynić z niego doskonałego dowódcę, gotowego stawić czoła wrogowi z kosmosu. Osamotniony pośród innych dzieci-żołnierzy i poddany surowej dyscyplinie, Ender nie przestaje myśleć o ukochanej siostrze, brutalnym starszym bracie oraz o roli, jaką cała trójka odegrać ma w walce z najeźdźcą. Film powstał na podstawie książki Orsona Scotta Carda. W produkcji grają również Ben Kingsley, Abigail Breslin, Hailee Steinfeld i Viola Davis.

d6nphfh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6nphfh