Trwa ładowanie...
dns6d1u
Megafon.pl
Aktualności

Zabawna wpadka w "The Walking Dead"

Być może zombie przejęły świat, a ci, którzy przetrwali skaczą sobie do gardeł. Ale to przecież nie oznacza, że nie można korzystać z komórki, a przynajmniej nosić jej ze sobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
AMC
AMC (Materiały prasowe)
dns6d1u

Fani wypatrzyli zabawną wpadkę w jednej ze scen "The Walking Dead". W scenie, w której Negan (Jeffrey Dean Morgan) rozmawia ze Spencerem Monroe, widać, że w kieszeni głównego czarnego charakteru sezonu znajduje się... smartfon.

Pod tym adresem znajdziecie zdjęcie, które wywołało żartobliwą dyskusję w internecie. Przypomnijmy, że - jak to było w zwyczaju w poprzednich latach - tak i siódmy sezon został podzielony na dwie części. Finał pierwszej połowy został właśnie zaprezentowany. Produkcja wróci na antenę w lutym.

Cykl "The Walking Dead" opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan jako Negan. W Polsce serię na bieżąco emituje Fox. Stacja AMC zamówiła
ósmy sezon.

dns6d1u

Podziel się opinią

Share

dns6d1u

dns6d1u