Trwa ładowanie...
11-08-2017 08:33

"Zabójca z autostrady I-5": nowy thriller na antenie telewizji WP. Obejrzyj polski zwiastun [WIDEO]

"Zabójca z autostrady I-5" to gratka nie tylko dla fanów emocjonujących dreszczowców, ale także... "Seksu w wielkim mieście" i "Mojego wielkiego greckiego wesela". Główną rolę filmie zagrał bowiem John Corbett, filmowy kochanek Carrie Bradshaw i gwiazda ślubnej komedii. Jak się okazuje, aktor jest stworzony nie tylko do luźnych i zabawnych produkcji. Przekonacie się o tym 11 sierpnia o 21:00 w telewizji WP.

d20sc7l

Amerykanie żyją w strachu przed tajemniczym seryjnym mordercą. Podejrzany o popełnienie 14 zbrodni i wielu przestępstw na tle seksualnym bandyta ciągle pozostaje nieuchwytny. Wiadomo o nim tylko tyle, że morderstw dokonuje w okolicach autostrady I-5. Pracujący nad sprawą detektyw Dave Kominek (John Corbett)
postanawia schwytać przestępcę. W trakcie dochodzenia trafia na ślady kolejnych zbrodni. Film został oparty na autentycznym dochodzeniu w sprawie morderstw dokonanych przez Randalla Woodfielda w latach 80.

Oglądaj "Zabójcę z autostrady I-5" w telewizji WP 11 sierpnia o 21:00.

Gatunek: thriller
Kraj produkcji: Kanada
Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 89 min
Reżyseria: Allan Kroeker
Obsada: John Corbett, Sara Canning, Tygh Runyan, Andrew Wheeler, Matt Bellefleur, Garry Chalk, Bo Derek, Jerry Trimble, Mike Dopud, Julie Johnson, Jesse Hutch, Barbara Kottmeier, Kirsten Robek, Alex Ferris, Radek Hewson

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

d20sc7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20sc7l