Trwa ładowanie...
28-05-2007 11:53

Zagraj w Rodzinke Robinsonów

Share
Zagraj w Rodzinke Robinsonów
da935rd

Już dziś na naszym portalu dostępne są gry on-line do przezabawnej animowanej komedii „Rodzinka Robinsonów”.

Film oparty na podstawie powieści autorstwa Williama Joyce’a, opowiada o przygodach dwunastolatka Lewisa i jego przyjaciela Wilbura Robinsona. Jak się okazuje kompan jest postacią z przyszłości, postanawia zabrać Lewisa do swego świata i tam zaczyna się niezwykła historia.

Pierwsza z dostępnych gier to „Time Traveler”. Wilbur wraz ze swoim towarzyszem otrzymali zadanie, naprawienia maszyny czasu, musza to zrobić nim jego ojciec przybysza zorientuje się że chłopcy ją „wypożyczyli”.

da935rd

Zadaniem osoby grającej jest sterowanie latającym pojazdem, zebranie części niezbędnych do jej naprawienia, a podczas lotu unikanie zderzeń oraz gromadzenie spadających beczułek.

Pamiętać trzeba również o swych wrogach, którzy nie życzą naszym bohaterom dobrze. Bowler i Doris będą zmierzać w ślad za śmiałkami, więc kolejnym zadaniem jest chronienie postaci przed nimi.

Kolejną grą z tej serii jest „Sudoku”. Celem gry jest wypełnienie twarzami bohaterów wszystkich wolnych pól na planszy. Aby odpowiednio dopasować bohatera do pola trzeba kierować się trzema podstawowymi zasadami.

da935rd

Pierwszą z nich jest to, iż każda składająca się z dziewięciu pól* kolumna*musi zostać zapełniona różnymi twarzami bohaterów.

Kolejna zasada mówi o tym że wszelki składający się z dziewięciu pól szereg musi zostać zapełniona różnymi twarzami bohaterów.

Ostatnią regułą jest to, że każdy kwadrat o wielkości trzy na trzy pola musi zostać zapełniony różnymi twarzami bohaterów.

Zagraj już dziś w Sudoku przyjemnej zabawy!!!

da935rd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da935rd
da935rd