Trwa ładowanie...
d2ibozt

Zanim noc nas nie rozdzieli

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2ibozt

„Zanim noc nas nie rozdzieli” (ros. Poka noch ne razluchit) to rosyjski komediodramat z 2012 roku w reżyserii Borisa Khlebnikova. Za zdjęcia odpowiada Pavel Kostomarov.

„Zanim noc nas nie rozdzieli” to komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia teściowej.

Lecz nade wszystko o prawdziwej miłości, która rodzi się w tętniącej gwarem kuchni a nie w jadalni ze złoconą sztukaterią. Prawdziwe rozmowy stworzyły gotowy okraszony ostrym dowcipem wątek, do którego dodano fabułę z udziałem kelnerów i dużej liczby popularnych postaci - celebrytów - z lokalnego showbiznesu.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Vasiliy Barkhatov, Alyona Doletskaya, Darya Ekamasova, Oksana Fandera, Alisa Khazanova, Agniya Kuznetsova, Anna Michałkowa, Aleksandra Rebenok, Mariya Shalayeva, Sergey Shnurov.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ibozt
d2ibozt
d2ibozt