Trwa ładowanie...
29-03-2007 11:18

Żarty na kanale Comedy Central

Share
Żarty na kanale Comedy Central
d1z7c1u

Kanał Comedy Central szykuje na pierwszego kwietnia przewrotne żarty. Widzowie, którzy tego dnia włączą stację mogą mieć problem z rozpoznaniem swoich ulubionych seriali, gdyż niektóre tłumaczenia będą mieć specyficzną interpretację.

Ta nietypowa zabawa będzie elementem konkursu dla osób, które dzięki swojej spostrzegawczości mogą wygrać kamerki internetowe.

Żartem z kolei nie będzie start kabaretowego programu "Hu, jak humor", który właśnie w Prima Aprilis będzie miał swoją premierę. Pierwsze odcinki programu nagrywane były podczas spektakli z udziałem publiczności, w warszawskim klubie Palladium. W ciągu sześciodniowego maratonu "Hu, jak humor" przez scenę Comedy Central przewinęło się ponad piętnaście kabaretów i komików z całej Polski. Ich występy będzie można obejrzeć w Comedy Central.

d1z7c1u

Każdy odcinek "Hu, jak humor" to mieszanka skeczy, stand up’u, piosenki i improwizacji. Tu nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć, zwłaszcza że skecze nie są cenzurowane. Kolejne odcinki prowadzą polskie kabarety. Dzięki tej formule odcinki są w niepowtarzalny sposób zaaranżowane w stylu wybranym przez gospodarza. W każdym scenariuszu pozostaje miejsce na improwizację. Każdy z kabaretów zaprasza do swojego programu inne formacje lub ich przedstawicieli. Co z tych zaproszeń wyniknie zależy od fantazji zapraszających i zapraszanych.

d1z7c1u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z7c1u
d1z7c1u