Trwa ładowanie...
23-08-2006 11:13

Zgodni Demi Moore i Ashton Kutcher

Share
Zgodni Demi Moore i Ashton Kutcher
d3ny28b

Demi Moore i Ashton Kutcher podkreślają, że dzięki sporej różnicy wieku w ich małżeństwie nigdy nie dochodzi do ostrych kłótni.

- Oczywiście nie zawsze się zgadzamy ze sobą, jak w każdym związku - powiedział 28-letni Kutcher. - Chodzi jednak o sposób, w jaki sobie z tym radzimy. Raz się pokłóciliśmy po trzech miesiącach spotykania się. Od tamtej pory nie zdarzyło się to ani razu. Rozwiązujemy problem zanim dojdzie do kłótni.

Aktor podkreśla, że to dzięki obserwacji związku rodziców nauczył się, że kłótnie nie mają sensu. - Moja matka i ojczym kłócili się, a potem przez cały dzień nie odzywali się do siebie - wspomina gwiazdor. - Po co przechodzić przez coś takiego?

d3ny28b

44-letnia Moore wyszła za Kutchera we wrześniu 2005 roku. Uroczystość odbyła się w posiadłości Demi i Ashtona w Beverly Hills. Wśród gości znalazł się były mąż Moore, Bruce Willis. Aktorka ma z Willisem trzy córki: 17-letnią Rumer, 14-letnią Scout i 11-letnią Tallulah. Kutcher jest trzecim mężem Demi Moore. Pierwszego, muzyka Freddie Moore'a poznała na początku lat 80. DEMI MOORE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3ny28b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ny28b
d3ny28b