Trwa ładowanie...
d7butn0

28 pokoi hotelowych

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d7butn0

„28 pokoi hotelowych” (ang. 28 Hotel Rooms) to amerykański dramat z 2012 roku i przy okazji reżyserski debiut młodego reżysera Matta Rossa, który jest także autorem scenariusza. Muzykę skomponował Fall On Your Sword, a za produkcję odpowiadają Chris Messina, Lynette Howell oraz Andrew Meieran.

Ona jest mężatką, a on ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada jest prosta: to tylko seks bez zobowiązań. Film przez zmysłową i intymną historię oraz odważne sceny erotyczne, może niektórym widzom przywodzić na myśl kultowe dzieło Bernardo Bertolucciego – "Ostatnie tango w Paryżu".

„28 pokoi hotelowych” to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Reżyser chciał podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu, doświadczać naturalnych dla związku wzlotów i upadków, coraz intensywniej zagłębiać się w pięknym i jednocześnie pełnym bólu świecie, który dla siebie od podstaw zbudowali.

W "28 pokojach hotelowych" zobaczymy nieznaną jeszcze widzom, ale przepiękną Marin Ireland oraz urzekającego Chrisa Messina, którego polscy widzowie mogą pamiętać z filmu "Vicky Cristina Barcelona". W filmie zgrali również Robert Deamer jako barman oraz Brett Collier jako klient baru.

28 pokoi hotelowych
Tytuł oryginalny

28 Hotel Rooms

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

17.05.2013

Czas trwania

82 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7butn0
d7butn0
d7butn0