Trwa ładowanie...
d2zyg25

360. Połączeni

Najnowsze informacje
2.9
(6 głosów)
Oceń:
d2zyg25

„360” to melodramat z 2011 roku, za produkcję którego odpowiada ekipa z czterech krajów: Austrii, Brazylii, Francji i Wielkiej Brytanii. Film wyreżyserował Fernando Meirelles, autor nominowanych do Oscara obrazów „Miasto Boga” i „Wierny ogrodnik”. Reżyser skorzystał ze scenariusza Petera Morgana. Został on oparty na „Korowodzie” - głośnej sztuce Arthura Schniztlera, twórcy literackiego pierwowzoru pamiętnych „Oczu szeroko zamkniętych”.

„360” to nowoczesna i stylowa panorama związków międzyludzkich, które składają się na wyrazisty, pełen napięcia i autentycznych wzruszeń obraz miłości w XXI wieku. Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostaje wierny swojej żonie, wywołuje nieoczekiwaną serię zdarzeń, mających miejsce w tak odległych od siebie zakątkach świata, jak Wiedeń, Paryż, Londyn, Bratysława, Rio i Denver. Każdy z bohaterów zaskakującego „360” przeżywa chwile miłosnych uniesień i dotkliwych dramatów, które równoważy zadziwiająca dawka ironii losu i humoru sytuacyjnego.

W filmie „360” wystąpiła doborowa obsada: obok laureatów Oscara – Anthony`ego Hopkinsa, Rachel Weisz, rapera Eminema oraz dwukrotnie nominowanego Jude’a Law, obejrzymy w filmie Moritza Bleibtreua - zdobywcę Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie oraz laureata Nagrody dla Najlepszego Aktora MFF Cannes Jamela Debbouze’a - komika nr.1 we Francji, znanego w Polsce z hitów „Amelia” i „Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”.

d2zyg25

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zyg25
d2zyg25
d2zyg25