Trwa ładowanie...
d1ittgj

"365 dni" trafił na Netfliksa. Powtórzy kinowy sukces?

"365 dni" królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa został udostępniony w serwisie Netflix. Produkcję oglądać mogą abonenci platformy mieszkający w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film "365 dni" był jednym najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier 2020 roku
Film "365 dni" był jednym najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier 2020 roku (Materiały prasowe)
d1ittgj

Film "365 dni" trafił na ekrany kin 7 lutego i z miejsca stał się hitem. W premierowy weekend obejrzało go prawie 454 tys. osób, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. Produkcja wyświetlana była do momentu zamknięcia kin z powodu walki z pandemią koronawirusa. Do tej pory "365 dni" obejrzało ponad 1,6 miliona widzów. Teraz film został udostępniony użytkownikom platformy Netflix.

Jeśli skusicie się na obejrzenie tej produkcji, przygotujcie się na długie poszukiwania i przekopywanie zasobów Netfliksa. Film nie ma bowiem ani krótkiej zapowiedzi wideo, ani tzw. okładki, która jednoznacznie wskazywałby, że po kliknięciu na kafelek, trafimy na projekcję "365 dni" (zamiast tego jest przypadkowy kadr z... Grażyną Szapołowską, która gra trzecioplanową rolę).

   WP.PL

"365 dni" - o czym jest film?

d1ittgj

"365 dni" to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

W filmie występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

ZOBACZ WIDEO: Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

d1ittgj

Podziel się opinią

Share

d1ittgj

d1ittgj