Trwa ładowanie...
d2htto1

7 Dni życia

Najnowsze informacje
3.2
(30 głosów)
Oceń:
d2htto1

„7 dni życia” to thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się w pięknej wiejskiej scenerii. Gasnące słońce późnego lata, stary dom i niesamowite bagniska budują atmosferę tajemniczości i grozy, która narasta wraz z rozwojem wydarzeń i ich finałem.

Młode małżeństwo, Ellen i Martin Shaw, przeprowadza się do starego opuszczonego domu na skraju bagniska. Małżonkowie mają nadzieję, że nowe otoczenie złagodzi żal po tragicznej śmierci ich syna i pozwoli rozpocząć nowe życie. Oczarowani piękną okolicą, czują jak przeszłość zostaje coraz dalej za nimi. Ellen urządza dom, a Martin, który jest pisarzem, rzuca się wir wytężonej pracy.

Wkrótce jednak wszystko zaczyna się zmieniać. Ellen prześladują wizje jej rychłej śmierci, a Martin traci stopniowo kontakt z rzeczywistością, rośnie w nim wrogość i obłęd.
W zakładzie dla umysłowo chorych przebywa poprzedni właściciel domu, Frank Kosinski, którego odnajduje Ellen. W swojej celi zgromadził wielkie archiwum na temat historii regionu. Wśród dokumentów znajduje się średniowieczny manuskrypt, który jest dowodem na to, że na terenie posiadłości Ellen i Martina wiele setek lat temu popełniono straszliwe zbrodnie.

Ellen teraz już wie, że jeśli chce odkryć prawdę, musi przestać wierzyć swoim oczom i swojemu sercu. Jedyne co jej zostało, to jej strach. On ją poprowadzi...

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2htto1
d2htto1
d2htto1