Trwa ładowanie...
larry charles
02-11-2013 17:03

''A Walk in the Woods'': Twórca ''Borata'' w lesie z Nolte i Redfordem

''A Walk in the Woods'': Twórca ''Borata'' w lesie z Nolte i Redfordem
dskkx7b
dskkx7b

Znany przede wszystkim dzięki *"Boratowi", "Brüno" i "Dyktatorowi" Larry Charles ma zasiąść w fotelu reżysera ekranizacji powieści "A Walk in the Woods" Billa Brysona.*

Wydana w 1998 roku książka stanowi zbiór zapisków autora, znanego w Stanach Zjednoczonych felietonisty i podróżnika, który wyruszył w wędrówkę szlakiem po Appalachach w towarzystwie przyjaciela, Stephena Katza.

Powieść lata temu zwróciła uwagę Roberta Redforda i Paula Newmana. W 2005 roku mówiło się, że wspólnie zagrają w ekranizacji, którą wyreżyseruje Chris Columbus. Śmierć Newmana w 2008 roku ostatecznie przekreśliła te plany. Na początku 2013 pomysł powrócił. Ogłoszono, że film zostanie zrealizowany, a u boku Redforda pojawi się Nolte. Za kamerą miał stanąć Richard Linklater. Gdy okazało się to niemożliwe, reżyserią chciał zająć się sam Redford. Teraz kierowanie planem przekazał Larry'emu Charlesowi i chyba nie chce już dłużej czekać na pierwszy klaps. Zdjęcia mają wystartować w marcu 2014. Ekipa będzie pracowała na podstawie scenariusza, który napisał Michael Arndt ("Toy Story 3").

dskkx7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskkx7b