Trwa ładowanie...
Aktualności

Adrianne Palicki i ekipa w "Od zmierzchu do świtu"

Share
Adrianne Palicki i ekipa w "Od zmierzchu do świtu"
dhyvs0p

Adrianne Palicki ("G.I. Joe: Odwet"), Jake Busey ("Wróg publiczny") i Lane Garrison ("Skazany na śmierć") dołączyli do obsady serialu opartego na filmie "Od zmierzchu do świtu".

Reżyser oryginalnego obrazu, Robert Rodriguez, uruchamia własny kanał telewizyjny, El Rey. Jedną z propozycji stacji będzie właśnie cykl "Od zmierzchu do świtu". Seria będzie liczyła dziesięć godzinnych odcinków, a pierwsze dwa wyreżyseruje sam Rodriguez.

Przypomnijmy, że scenariusz do filmu z 1996 roku napisał Quentin Tarantino. W rolach głównych wystąpili George Clooney, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Salma Hayek, Danny Trejo i Tarantino. Bohaterami obrazu są Seth i Richie Gecko, bracia kryminaliści, którzy uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze opanowanym przez wampiry.

W wersji serialowej Setha i Richie'ego zagrają odpowiednio D.J. Cotrona ("Wciąż ją kocham") i Zane Holtz ("Charlie"). Ich śladem ruszają stróże prawa Freddie Gonzalez (w tej roli Jesse Garcia) i Earl McGraw (Don Johnson).

Premiera cyklu odbędzie się w pierwszym kwartale 2014 roku.

dhyvs0p

Podziel się opinią

Share
dhyvs0p
dhyvs0p