Trwa ładowanie...

Agustin Egurrola może stracić fortunę

Share
Agustin Egurrola może stracić fortunę
Źródło: Kapif.pl
d2qx8r6

[

]( http://www.efakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )

Znany choreograf musiał zamknąć swoją letnią szkołę tańca, którą od roku prowadził w Augustowie.

W pięknej podlaskiej miejscowości Agustin Egurrola wydzierżawił hotel, w którego remont zainwestował ponad półtora miliona złotych! Teraz juror „You Can Dance” może to wszystko stracić.

d2qx8r6

Rok temu choreograf wynajął hotel Delfin w Augustowie, ale wtedy nie wiedział, że jest on zadłużony u 148 wierzycieli. – Gdy podpisywałem umowę ze spółką, która jest właścicielem obiektu, sądziłem, że zadłużenie jest dużo mniejsze – tłumaczy nam Agustin.

– Niestety, okazało się, że długi są większe niż wartość obiektu. Nie mogłem też dojść do porozumienia z właścicielami, dlatego kontynuowanie współpracy nie miało sensu. Zawiesiłem więc działalność wakacyjnej szkoły tańca – dodaje. 6 listopada 2009 r. właściciele Delfina złożyli do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości firmyfirmy, przez co Egurrola musiał zakończyć prowadzoną tam działalność.

Jeśli gwiazda nie dogada się ze spółką zarządzającą obiektem, może stracić 1,5 mln złotych, które zainwestował m.in. w remont basenu i pokoi. Ale choreograf nie zostanie bez środków do życia. Ruszyły właśnie castingi do kolejnej edycji „You Can Dance”, a sieć jego szkół tanecznych w Warszawie jest oblegana przez nastolatki.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Tomasz Jacyków: Odrzuciło mnie od alkoholu

d2qx8r6
d2qx8r6
d2qx8r6