Trwa ładowanie...
oprac. Grzegorz Kłos
02-12-2018 15:21

Aktorce grozi nawet 5 lat więzienia. Wszystko przez "wulgarną" sukienkę

Rania Youssef może gorzko zapłacić za swój występ na gali zamknięcia festiwalu w Kairze. Jeśli sąd uzna, że dopuściła się obrazy moralności, to grozi jej długa odsiadka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Aktorce grozi nawet 5 lat więzienia. Wszystko przez "wulgarną" sukienkęŹródło: East News
dxe0l2n
dxe0l2n

Rania Youssef, popularna egipska aktorka, wzięła udział w ceremonii zakończenia festiwalu filmowego w Kairze. 43-latka założyła czarną suknię z ażurowym dołem, przez który było widać jej nogi i pupę.

Gdyby tak ubrana pojawiła się na którymś z europejskich bądź amerykańskich festiwali, pewnie nikt nie zwróciłby na nią uwagi. Ale mówimy o konserwatywnym Egipcie.

Kreacja Youssef mocno podzieliła egipskich internautów. Część fanów broniła aktorki, jednak pojawiło się także wiele głosów oburzonych Egipcjan. Sprawa nagle zrobiła się bardzo głośna. Jak donosi "The Independent", grupa prawników złożyła do prokuratora generalnego pozew przeciwko Rani Youssef. Aktorkę oskarżono o obrazę moralności publicznej.

dxe0l2n

Gwiazda wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. Przeprosiła urażonych i zapewniła, że nie miała złych zamiarów. Na próżno. Jej proces startuje 12 stycznia 2019 r. Jeśli zarzuty się potwierdzą, grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W 2015 r. miała miejsce podobna sprawa. Wtedy na pół roku więzienia skazano dwie tancerki specjalizujące się w tańcu brzucha. Zarzucono im promowanie rozpusty i niemoralności w swoich teledyskach.

East News
Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxe0l2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxe0l2n