Trwa ładowanie...
d4gxxtf

Alan Brown

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Reżyser:
Scenarzysta:
Filmografia:
d4gxxtf

„Pięć tańców” to jego piąty film. Pierwszą półgodzinną fabułą „O Beautiful” zdobył w 2002 roku nagrodę Future Filmmaker na Palm Springs International Short Film Festival i od razu uczestniczył w Oficjalnej Selekcji na Sundance. Jego debiut pełnometrażowy „Book of Love” był nominowany do Grand Jury Prize na Sundance w 2004 roku i został doceniony ze względu na „erotyzm wywołujący ciarki i cwaną inteligencję”.

Trzeci w ogóle, a drugi pełnometrażowy film Alana, „Superheroes”, został doceniony przez krytyków za niespotykane współczucie, a także przez jurorów wielu festiwali, m.in. Avignon/New York Film Festival, Cinequest Film Festival i Brooklyn International Film Festival, gdzie zdobywał nagrody dla najlepszego filmu.

Kolejny jego film „Szeregowy Romeo” zdobył główną nagrodę na festiwalu OUTFEST w Los Angeles, brał udział w konkursie na festiwalu FRAMELINE w San Francisco i Q FEST w Filadelfii. „Szeregowy Romeo” to odważna homoerotyczna interpretacja najsłynniejszej historii miłosnej na świecie Szekspira.

d4gxxtf
d4gxxtf
d4gxxtf
d4gxxtf