Trwa ładowanie...
dlddvrl
05-11-2015 03:04

Alicia Vikander kocha i cierpi

Share
dlddvrl

W sieci pojawił się pierwszy fotos z filmu "The Light Between Ocean" z Alicią Vikander i Michaelem Fassbenderem w rolach głównych.

Obraz jest ekranizacją powieści M.L. Stedmana znanej w Polsce pod tytułem "Światło między oceanami". Akcja rozgrywa się na Janus Rock, niewielkiej wyspie u wybrzeża Australii. Tom (Fassbender) i Isabel (Vikander) wierzą, że odnaleźli tam upragnione szczęście. Szybko przekonają się jednak, że byli w błędzie. Gdy Isabel dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci, do brzegu przybija łódź. Para odnajduje w niej martwego mężczyznę i niemowlę. Małżonkowie postanawiają zająć się dziewczynką. Nie wiedzą jeszcze, że małej szuka jej matka.

Pierwszy oficjalny fotos z dramatu - zdjęcie można zobaczyć pod tym adresem - przedstawia Vikander na klifie. Fotografia może wprowadzić w klimat produkcji.

Przypomnijmy, że obraz wyreżyserował Derek Cianfrance, znany z wielowymiarowych opowieści o ludzkich postawach i moralnych wyborach - "Drugie oblicze" i "Blue Valentine".

Wedle plotek na planie "The Light Between Ocean" Fassbender i Vikander naprawdę się w sobie zakochali i zostali parą.

dlddvrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlddvrl
dlddvrl