Trwa ładowanie...
27-08-2015 15:50

"Alien vs. Ninja": Wojownicy ninja i What Else Films stawiają czoła potworom z kosmosu

"Alien vs. Ninja": Wojownicy ninja i What Else Films stawiają czoła potworom z kosmosuŹródło: East news
dxfuf2n
dxfuf2n

Krwiożerczy przybysze z kosmosu nie mają łatwego życia – za każdym razem, gdy próbują wylądować na Ziemi, muszą stawać do walki z groźnym przeciwnikiem. Walczyła z nimi niezrównana Ripley, walczył sam Predator – teraz przyszedł czas na bezlitosnych wojowników ninja. Od dziecka szkoleni w sztukach walki, uzbrojeni w katany i shurikeny – czy członkowie klanu Iga poradzą sobie z kosmicznym najeźdźcą? Czy też Ziemia padnie ofiarą oślizłych potworów, które lęgną się w ludzkim ciele?

"Alien vs. Ninja" to pierwszy tytuł wypuszczony pod znakiem Sushi Typhoon. Film czerpie pełnymi garściami z amerykańskiej i japońskiej tradycji niskobudżetowych horrorów z gumowymi potworami; jednocześnie stanowi pastisz zarówno hollywoodzkich blockbusterów, jak i japońskich filmów o wojownikach bez skazy – a to wszystko okrasza zdrowa dawka absurdalnego humoru.

W Polsce film zadebiutował 16 kwietnia 2015 r. w kinie Muranów w Warszawie podczas niezwykłego pokazu w ramach cyklu „Przedsmaki” organizowanego przez Festiwal Filmowy Pięć Smaków. Na wyraźne życzenie publiczności projekcja była wstrzymywana, a na scenie pojawiał się Teatr Improwizowany Klancyk, aby po swojemu przedstawić widzom możliwości interpretacyjne obrazu i odsłonić kulisy jego produkcji. Parę miesięcy po tej wyjątkowej premierze „Alien vs. Ninja” ukaże się na DVD – już 17 września rusza sprzedaż w sklepach w całej Polsce.

dxfuf2n

O WHAT ELSE FILMS

What Else Films Spółka Cywilna powstała w Warszawie w 2013 roku. Głównym profilem działalności jest dystrybucja filmów wschodnioazjatyckich na terenie Polski (DVD, VOD, kina, TV). Jak sama nazwa firmy wskazuje, w jej ofercie znajdują się niezwykłe, zaskakujące pod wieloma względami i pozostawiające niezatarte wrażenie kultowe tytuły reprezentujące kino rzadko dostępne dla polskich widzów.

** [

]( https://www.facebook.com/whatelsefilms )**

dxfuf2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxfuf2n