Trwa ładowanie...
d2pnr8r

"American Beauty": Zagadka słynnego plakatu rozwiązana. Wiemy, kto na nim jest

Choć od premiery filmu "American Beauty" minęło prawie 20 lat, to do dziś nie było wiadome, do kogo należała dłoń trzymająca różę na plakacie promującym. Krótko przed jubileuszową rocznicą poznaliśmy tajemnicę związaną z oficjalną grafiką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kevin Spacey za rolę w "American Beauty" dostał Oscara
Kevin Spacey za rolę w "American Beauty" dostał Oscara (Materiały prasowe)
d2pnr8r

Światowa premiera "American Beauty" odbyła się 8 września 1999 r. Film zdobył aż 5 Oscarów. Jednak do dziś największą tajemnicą był plakat go promujący. Nie wiadomo było, czyje ręka i brzuch się na nim znajdują.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Poniedziałek dla WP: nikt nie ma prawa gwałcić dzieci

Blisko 20 lat od premiery poznaliśmy część prawdy. Zdradziła ją Christina Hendricks, która nie zagrała w "American Beauty".

d2pnr8r

Aktorka wyznała na Instagramie, że producenci zatrudnili ją jako modelkę do plakatu, ale znajduje się na nim tylko jej dłoń. "Kiedyś byłam modelką. To jest moja dłoń i brzuch innej modelki" - napisała. Niestety, tożsamość drugiej pani pozostaje tajemnicą.

Internauci nie mogli w to uwierzyć. Czemu oczywiście dali wyraz w komentarzach pod postem aktorki. Sprawą zainteresowało się też sporo osób z branży filmowej. "To jest ważne. Jak mogłem tego nie wiedzieć?", "Jestem zszokowana", "Co jeszcze przed nami ukrywasz?", "To najbardziej niesamowity fakt, o jakim przeczytałem w tym roku. Mój mózg oszalał" - pisali.

"American Beauty" zarobiło łącznie ponad 350 mln dol. Produkcja zdobyła Oscary w kategoriach najlepszy film, najlepszy aktor pierwszoplanowy (Kevin Spacey), najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny i najlepsze zdjęcia.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2pnr8r

Podziel się opinią

Share
d2pnr8r
d2pnr8r