Trwa ładowanie...
andrzej grabowski
14-06-2010 11:47

Andrzej Grabowski będzie gwiazdą u Rubika!

Andrzej Grabowski będzie gwiazdą u Rubika!Źródło: Kapif.pl
d2qv9m5
d2qv9m5

[

]( http://www.fakt.pl )
Kilka tygodni temu Piotr Rubik (42 l.) zapowiadał na naszych łamach, że w jego wielkim musicalu na miarę zagranicznej produkcji "Mamma mia!" wystąpią wielkie nazwiska. Nie przesadzał. Fakt przedstawia pierwsze z nich. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się na scenie stanie sam Andrzej Grabowski (58 l.)!

"Niech mówią, że to nie jest miłość" - tak brzmi robocza nazwa musicalu, nad którym Piotr Rubik pracuje razem ze Zbigniewem Książkiem (56 l.).

d2qv9m5

Kompozytor chce by spektakl mógł być porównywany do znanego musicali i hitowego filmu na jego podstawie pt.: "Mamma Mia!". Jednak scenariusz nie będzie jego kopią. To zupełnie autorski pomysł, a jedyny wątek, który połączy te dwa dzieła to miłość.

I tak jak w zagranicznej produkcji w tej też wystąpią wielcy aktorzy i piosenkarze. Chociaż umowy nie są jeszcze podpisane i nie ma kompletnej obsady, wiadomo już, że w spektaklu zagra Andrzej Grabowski znany milionom widzów jako Ferdynand Kiepski z serialu "Świat według kiepskich".

– Wcieli się w rolę ojca głównej bohaterki. – powiedziała nam osoba znająca szczegóły produkcji. Grabowski nie przypadkowo został w niej obsadzony. Ma niski i mocny głos. Jako absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie potrafi też nie tylko świetnie grać ale i bardzo dobrze śpiewać. A rola ojca wymagać będzie od niego obu tych umiejętności.

Czy Grabowski okaże się tak samo dobrym wokalistą jakim jest aktorem będzie można się przekonać na premierze w Katowicach, która wstępnie planowana jest na 10 września.

d2qv9m5

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Alicja i Colin przez powódź nie chcą kupić ziemi

d2qv9m5

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qv9m5