Trwa ładowanie...
d1subb4
Megafon.pl
Aktualności

Autor "Rodziny Soprano" pisze dla Jennifer Lopez

Jennifer Lopez znalazła scenarzystę swego nowego filmowego projektu, w którym wcieli się w szefową kartelu narkotykowego Griseldę Blanco. Projektem zajmie się znany z pracy przy "Rodzinie Soprano" Terence Winter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez fot. Sony BMG Jennifer Lopez fot. Sony BMG
Jennifer Lopez fot. Sony BMG Jennifer Lopez fot. Sony BMG (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1subb4

Wokalistka i aktorka zagra w realizowanym przez HBO obrazie Griseldę Blanco, znaną jako "kokainową matkę chrzestną". Zmieniła ona handel narkotykami w Stanach Zjednoczonych w latach 70. i 80. minionego wieku. Stała się najpotężniejszą kobietą w tym kryminalnym światku.

Jennifer Lopez ma nie tylko zagrać główną rolę, ale również będzie pełnić obowiązki producenckie.

- Od lat fascynowało mnie życie tej zepsutej i skomplikowanej kobiety - mówi artystka. - Zjednoczenie sił z HBO, żeby przenieść jej historię na ekran, było świetnym pomysłem.

d1subb4

Data premiery nie jest jeszcze ustalona.

Terence Winter to autor scenariuszy seriali "Rodzina Soprano", "Zakazane imperium" i "Vinyl". Ostatnio rozpoczął pracę nad nową wersją tekstu kryminału "Człowieka z blizną" ("Scarface"), a także szykuje teksty filmów biograficznych, które przybliżą życie LeBrona Jamesa, Mike'a Tysona oraz Andy'ego Warhola.

Obecnie Jennifer Lopez można oglądać w serialu "Shades of Blue". Ostatni krążek Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku.

d1subb4

Podziel się opinią

Share
d1subb4
d1subb4