Trwa ładowanie...
03-08-2016 12:04

''Beat Bugs'': Sia i Pink śpiewają The Beatles dla Netfliksa

''Beat Bugs'': Sia i Pink śpiewają The Beatles dla Netfliksa
d2bwime
d2bwime

Sia i Pink wzięły udział w realizacji animowanego, muzycznego serialu "Beat Bugs" Netfliksa.

Cykl adresowany jest do młodszych widzów. Produkcja opowiada o żukach i innych insektach odkrywających przedmieścia. Motywem przewodnim jest muzyka The Beatles w wykonaniu takich artystów jak Eddie Vedder, Chris Cornell, Of Monsters and Men, Regina Spektor czy The Shins.

Sia na potrzeby serialu przygotowała swoją interpretację "Blackbird", której fragment można sprawdzić powyżej. Z kolei Pink zmierzyła się z klasykiem "Lucy in the Sky with Diamond". Urywka coveru można posłuchać poniżej.

Teaser produkcji można znaleźć na YouTube.

d2bwime

Premierę wyznaczono na dziś, 3 sierpnia.

Twórcą jest Josh Wakely, który pracuje już nad kolejnym, podobnym projektem. Tym razem muzyczną kanwę stanowić będą utwory twórców z wytwórni Motown.

Dyskografię Sii zamyka longplay "This Is Acting" ze stycznia 2016 roku. Niedawno wokalistka zaprezentowała cover hitu "Unforgettable" nagrany do animacji "Gdzie jest Dory?" oraz "Waving Goodbye" do filmu "Neon Demon" Nicolasa Windinga Refna. Potwierdziła też udział w dubbingowej obsadzie "My Little Pony: The Movie". W tym miesiącu gwiazda wystąpi na Kraków Live Festival.

Ostatni album Pink to "The Truth About Love" z września 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę "rose ave." projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem. Amerykanka niedawno wypuściła singel "Just Like Fire", który powstał na potrzeby filmu "Alicja po drugiej stronie lustra" ("Alice Through the Looking Glass").

d2bwime
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bwime