Trwa ładowanie...
07-07-2009 13:33

"Bękarty wojny": Brad Pitt ma cement w szczęce

"Bękarty wojny": Brad Pitt ma cement w szczęce
d1pjb0k
d1pjb0k

W filmie "Bękarty wojny" Brad Pitt stworzył najgorszą kreację aktorską w swojej karierze. Tak przynajmniej twierdzi producent obrazu, Harvey Weinstein.

W osobliwym wywiadzie dla magazynu "GQ" Weinstein podkreślił także, że nowe dzieło Quentina Tarantino jest niebywale trudne do skategoryzowania, dlatego widzowie albo je pokochają, albo znienawidzą.

- Ten film nie jest śmieszny ani ekscytujący, nie jest to także realistyczny dramat wojenny - tłumaczy producent. - Nie jest to parodia ani błyskotliwa historyjka przeinaczająca fakty historyczne. W końcu, nie jest to film wywołujący emocje ani film smakowicie ironiczny. Brad Pitt stworzył najgorszą kreację w swoim życiu. Ma na twarzy przyklejony uśmieszek. Wygląda tak, jak gdyby ktoś zacementował mu lewą część szczęki. Przez wiele długich scen bez dialogów musiał z wysiłkiem kontrolować mimikę.

Pomimo tak zdecydowanej opinii na temat filmu i aktorstwa Brada Pitta Weinstein planuje zrealizować kontynuację "Bękartów wojny", o czym poinformował jakiś czas temu na łamach prasy.

Obraz Quentina Tarantino z "zacementowanym" Bradem Pittem zagości w polskich kinach 11 września.

d1pjb0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pjb0k

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj