Trwa 艂adowanie...
d1ksj6w
30-05-2010 11:03

Bernd Eichinger opowie o Nataschy Kampusch

d1ksj6w
d1ksj6w

Bernd Eichinger zajmie si臋 produkcj膮 opartego na faktach filmu o porwanej Austriaczce, kt贸ra przez osiem lat 偶y艂a ze swoim porywaczem.

Historia Nataschy Kampusch, porwanej w Wiedniu w 1998 roku w wieku 10 lat, trafi艂a w 2006 roku na czo艂贸wki gazet, po tym jak po o艣miu latach niewoli dziewczynie uda艂o si臋 zbiec. Jej porywacz, 44-letni Wolfgang Priklopil, pope艂ni艂 w贸wczas samob贸jstwo.

Za prawa do sfilmowania historii 偶ycia dziewczynie zaoferowano dwa miliony dolar贸w. Agent m艂odej kobiety, Dietmar Ecker wyjawi艂, 偶e otrzyma艂 30 ofert od wytw贸rni filmowych. - Ta historia sta艂a si臋 g艂o艣na na ca艂ym 艣wiecie - powiedzia艂a osoba zwi膮zana z bran偶膮 filmow膮. - To co si臋 przytrafi艂o tej dziewczynie jest niesamowite i by艂oby 艣wietnym materia艂em na film.

Film ostatecznie wyprodukuje Bernd Eichinger, kt贸ry pracowa艂 m.in. przy obrazie o Hitlerze "Upadek". Artysta zosta艂 zaakceptowany przez Kampusch i jej rodzin臋.

Eichinger wraz z dziennikarzem Peterem Reichardem pracuje nad scenariuszem. Zdj臋cia powstan膮 w przysz艂ym roku w Monachium. Premiera filmu planowana jest na 2012 rok.

d1ksj6w
Oce艅 jako艣膰 naszego artyku艂u:
Twoja opinia pozwala nam tworzy膰 lepsze tre艣ci.

Komentarze

Trwa 艂adowanie
.
.
.
d1ksj6w

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie tre艣ci dost臋pnych w niniejszym serwisie - bez wzgl臋du na ich charakter i spos贸b wyra偶enia (w szczeg贸lno艣ci lecz nie wy艂膮cznie: s艂owne, s艂owno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz form臋 (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Sp贸艂ka Akcyjna z siedzib膮 w Warszawie, b臋d膮cej w艂a艣cicielem niniejszego serwisu, bez wzgl臋du na spos贸b ich eksploracji i wykorzystan膮 metod臋 (manualn膮 lub zautomatyzowan膮 technik臋, w tym z u偶yciem program贸w uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powy偶sze zastrze偶enie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu u艂atwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunk贸w umownych lub dozwolonego u偶ytku okre艣lonego przez w艂a艣ciwe przepisy prawa.Szczeg贸艂owa tre艣膰 dotycz膮ca niniejszego zastrze偶enia znajduje si臋tutaj