Trwa ładowanie...
d2vp5zj

Bianca Kajlich

Najnowsze informacje
4.2
(5 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Seattle

Filmografia:

Dziewczyny z drużyny (2000) (Carver)

30 Minut lub mniej (2011) (Juicy)

Halloween: Resurrection (2002) (Sara Moyer)

Luzaki i kujony (1999) (Ostra dziewczyna)

Świry () (Lindsay Leikin)

Boston Public () (Lisa Grier)

Zakochana złośnica (1999) (Dziewczyna w kawiarni)

Gliniarze bez odznak () (Sabrina 'Bree' Falson)

Jezioro marzeń () (Natasha Kelly)

d2vp5zj
WP Film
Źródło: WP Film

Bianca Kajlich – życiorys

Bianca Kajlich to amerykańska aktorka urodzona 26 marca 1977 roku w Seattle. Jest córką Patti (née Campana) i dr Aurel Jan "Relo" Kajlich. Jej ojciec był Słowakiem, a matka ma włoskie pochodzenie. Jest absolwentką liceum Bishop Blanchet High School w Seattle w Waszyngtonie i uczęszczała na Uniwersytet Waszyngtoński w Pullman w Waszyngtonie. 31 grudnia 2006 Bianca Kajlich poślubiła piłkarza Landona Donovana. Para rozstała się pod koniec 2009 r., a wniosek o rozwód został złożony 23 grudnia 2010 r. 16 grudnia 2012 roku Bianca Kajlich poślubiła prezentera radiowego Michaela Catherwooda. W kwietniu 2014 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Bianci Kajlich, córka Magnolia.

Bianca Kajlich – kariera zawodowa

Bianca Kajlich zaczęła swoją karierę w Teatrze Olimpijskim jako tancerka baletowa w Edmonds, w Waszyngtonie. Po siedmiu latach postanowiła spróbować sztuki aktorskiej. W tym czasie występowała już w roli głównej w filmach The River, Swan Lake i The Nutcracker. Pierwszą rolą aktorską Bianci Kajlich był udział w reklamie Kragen Auto Parts. Od tamtej pory pojawiła się w filmach Bring It On (Dziewczyny z drużyny), 10 Things I Hate About You (Zakochana złośnica), Halloween:Powrót i 30 Minutes Or Less (30 minut lub mniej). Kajlich miał również powtarzające się role w serialu Boston Public jako Lisa Grier i Dawson's Creek jako Natasha Kelly, a także role w filmie Rock Me Baby i Vanished. Bianca Kajlich pojawiła się w odcinku serii pt. "Psych" jako psychiczny agent FBI, który okazuje się być kimś zupełni innym niż tym, kim miał być. Zagrała także główną bohaterkę w odcinku programu telewizyjnego Fastlane, prostytutkę o imieniu Bree, której alfons chce odebrać życie. Bianca Kajlich wystąpiła także w odcinku Luzaki i kujony oraz w sitcomie stacji CBS Sposób użycia (Rules of Engagement), gdzie wcieliła się w postać Jennifer. W marcu 2013 r. Bianca Kajlich została obsadzona jako główna postać w serialu NBC Nieradnkowalni, który miał premierę 29 maja 2014 r. a zakończył się 29 stycznia 2016 r.

Bianca Kajlich – ciekawostki

Bianca Kajlich nie może krzyczeć, dlatego jej odgłosy w Halloween: Powrót (2002) musiało zostać dubbingowane.

Jej babcia miała angielskie i niemieckie pochodzenie.

Bianca Kajlich może pochwalić się licznymi tatuaże.

Zarówno ona, jak i jej kolega z serialu Sposób życia (2007), Oliver Hudson, pojawili się w wielu odcinkach Jeziora marzeń.

W rankingu magazynu Maxim "Hot 100 Women of 2004" Bianca Kajlich znalazła się na 74 miejscu, z kolei w 2007 roku na tej samej liście uplasowała się na 63 pozycji.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vp5zj
d2vp5zj
d2vp5zj