Trwa ładowanie...
d2m46ks

Bilety na film "Obcy: Przymierze” już w sprzedaży w sieci Multikino

26 kwietnia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Obcy: Przymierze”. Kup bilety już dziś i nie przegap produkcji w reżyserii Ridley’a Scotta. "Obcy: Przymierze” wejdzie na ekrany 19 maja br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bilety na film "Obcy: Przymierze” już w sprzedaży w sieci Multikino
(Materiały prasowe)
d2m46ks

Legendarny reżyser Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów” i "Marsjanina”, powraca do świata, który stworzył w filmie "Obcy – 8 pasażer Nostromo, zaliczanym do klasyki kina science fiction. "Obcy: Przymierze" to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film "Prometeusz". Statek osadniczy "Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy "Prometeusza”. Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.

W pozostałych rolach: nominowany do Oscara James Franco ("Spider-Man”), Katherine Waterston ("Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”), Billy Crudup ("Spotlight”), Danny McBride ("W chmurach”), Demián Bichir ("Nienawistna ósemka”) i Carmen Ejogo ("Selma”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu „Obcy: Przymierze” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

d2m46ks

Podziel się opinią

Share

d2m46ks

d2m46ks