Trwa ładowanie...
d7qa32l
Aktualności

Borys Szyc w kosmosie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc w kosmosie
d7qa32l

27 listopada ukazała się płyta Borysa Szyca, "Feelin' Good". Aktor i wokalista zaprezentował właśnie promujący dzieło teledysk.

Klip do tytułowego nagrania obejrzeć można pod tym adresem. Szyc wciela się tu w kosmonautę. Reżyserem teledysku jest Marcin Nowak.

- Zaczęło się od Michaela. Jego taniec, muzyka, rytmy przyciągnęły mnie jak magnes. I nie puściły nigdy - opowiada gwiazdor. - Dorastałem, poznałem wszystkie inspiracje Jacksona, zrozumiałem co zrobił dla muzyki Quincy Jones, Stevie Wonder, Ottis Reding i wieeelu innych wielkich twórców. Poszedłem do szkoły teatralnej, ale fascynacja muzyką pozostała. Pozostało marzenie, żeby kiedyś obcować z nią inaczej niż tylko dzięki głośnikom w domu. Marzyły mi się koncerty, tysiące ludzi na nich, najlepsi muzycy grający ze mną. Chciałem być Bono, ale jakiś Irlandczyk zwinął mi ksywę i gra do dziś, podobno nieźle ;-). W podstawówce zakochałem się również w muzyce Prince'a. I to uczucie także nie minęło. To właśnie dzięki jego "Purple Rain" zaczęła się przygoda z moją płytą. Nagrałem kiedyś ten utwór trochę dla żartu, trochę by samemu sobie zrobić przyjemność. Usłyszała to Pati Sokół, pokazała Piotrkowi Kabajowi i here I am. Nie uważam się za wokalistę, jestem świadom swoich niemożności i braków. I choć obiecałem sobie
kiedyś nie robić rzeczy, w których nie jestem dobry, to jednak... ta pokusa była silniejsza.

W październiku artystę można było podziwiać w filmie "Mniejsze zło" Janusza Morgensterna.

d7qa32l

Podziel się opinią

Share
d7qa32l
d7qa32l