Trwa ładowanie...
d258kh1
Aktualności

Brave Festival 2015: Ruszyla sprzedaz biletow

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brave Festival 2015: Ruszyla sprzedaz biletow
(East news)
d258kh1

Chcesz przenieść się w świat griotów z Afryki Zachodniej? Ruszyła przedsprzedaż biletów i karnetów na wszystkie wydarzenia 11. edycji Brave Festival. Ceny zaczynają się już od 10 zł.

11. edycja Brave Festival rusza 10 lipca. Na uczestników czeka 8 dni pełnych emocji i wyjątkowych opowieści. Spotkamy się z griotami – strażnikami dawnych tradycji Afryki Zachodniej, fenomenalnymi muzykami i opowiadaczami. Wystąpią m.in. grupa Kucha Kassem z Gambii, która zaprezentuje transowy rytuał chroniący przed złymi duchami i Abou Diarra nazywany „Jimi Hendrixem n’goni”, czyli tradycyjnego instrumentu griotów Przegląd Filmowy odbędzie się w tym roku równolegle z częścią performatywną – będzie uzupełniał kontekst tematu festiwalu. Zaprezentowanie na nim zostaną wyjątkowe obrazy, podejmujące tematy prawie nieobecne we współczesnym kinie. Jego gwiazdą będzie tunezyjski reżyser Nacer Khemir.

Przedsprzedaż biletów potrwa do 9 lipca i obejmuje koncerty, spektakle oraz filmy 11. edycji Brave Festival.

d258kh1

W ofercie online znajdują się karnety na ścieżkę główną Brave Festival w cenie 270 zł. Upoważniają do wejścia na 10 wybranych, najciekawszych koncertów i spektakli Brave Festival. Ścieżka karnetowa została dobrana tak, aby w możliwie najpełniejszy sposób uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu.

Bilety i karnety festiwalowe są dostępne w punktach sprzedaży sieci TicketPro, również za pośrednictwem strony internetowej Brave Festival.

Program tegorocznej edycji Brave Festival uzupełnią nowości - wydarzenia bezpłatne – klub opowiadaczy oraz dwudniowa konferencja poświęcona różnym tradycjom narracji, przekazu ustnego i literatury oralnej.

Brave Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2015 r. we Wrocławiu.

Ceny biletów w przedsprzedaży
Otwarcie i zamknięcie imprezy: Teatr Polski - 40 zł (I miejsca), 35 zł (II miejsca), 20 zł (III miejsca)
Pozostałe wydarzenia – 25 lub 35 zł, w zależności od miejsca spektaklu
Bilety filmowe – 10 zł
Karnet główny - 270 zł, liczba karnetów ograniczona

d258kh1

Podziel się opinią

Share

d258kh1

d258kh1