Trwa ładowanie...
brave festival

Brave Festival: statek miłości przypływa do Wrocławia

Share
Brave Festival: statek miłości przypływa do Wrocławia
Źródło: Marta Ankiersztejn
d4adrih

Teatr jak biuro podróży? 14 lipca w Imparcie odbędzie się spektakl "Statek miłości. Odcinek 1". Aktorzy Teatru 21 zabiorą nas w niezwykłą podróż. Przekonaj się dokąd trafisz. Bilety jeszcze w sprzedaży.

Czternastu bezrobotnych aktorów nie znajduje producenta dla swojego wymarzonego serialu. Nie poddają się. Zakładają biuro podróży pod nazwą „Statek Miłości”. Oferują wycieczki jedyne w swoim rodzaju – organizują rejsy do źródła. Miłości, szczęścia,a może czegoś, co cię zaskoczy? Przyjdź i przekonaj się sam. Program artystyczny, który aktorzy tworzą w trakcie rejsu, zapewni widzom mocne wrażenia. Teatr 21 działa przy Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę” w Warszawie. Grupa składa się z uczniów i absolwentów szkoły – są to osoby z zespołem Downa i autyzmem. Teatr zrealizował już wiele autorskich przedstawień. – Brave Festival promuje sztukę odważną, nie tylko z krańców świata, ale także tę która istnieje obok nas. Występ Teatru 21 jest bliski idei przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy – mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

Spektakl „Statek miłości” powstał dzięki dofinansowaniu Fundacji PZU oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przedstawienie powstało w oparciu o autorski scenariusz Teatru 21. Reżyserem jest Justyna Sobczyk. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z aktorami i twórcami „Statku miłości”, a na 15 lipca zaplanowano spotkanie z aktorami Teatru 21 w Galerii Sztuki ArtBrut przy ul. Ruskiej 46A o godz. 13:00.

Teatr 21 Spektakl „Statek miłości. Odcinek 1”, reż. Justyna Sobczyk Impart, ul. Mazowiecka 17 14 lipca 2014, godz. 19:30 Wstęp od 30 zł Bilety do nabycia na stronie festiwalu

d4adrih

Podziel się opinią

Share
d4adrih
d4adrih