Trwa ładowanie...

Britney Spears chce projektować dla Charlie Sheena

Share
Britney Spears chce projektować dla Charlie Sheena
djkmd5e

Britney Spears zamierza zająć się projektowaniem ubrań dla dzieci i w związku z tym planuje nawiązać współpracę w firmą Charlie Sheena, Sheen Kidz.

Sheen ma własną linię ubrań dla maluchów o nazwie Sheen Kidz, która notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży w ponad 125 sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych. Teraz do tej branży zamierza wkroczyć także Spears. Piosenkarka, która jest w ciąży z drugim dzieckiem uważa, że współpraca z aktorem ułatwi jej start.

- Ludzie Britney nawiązali już kontakt z Sheen Kidz - powiedziała osoba z otoczenia piosenkarki. - Britney widziała jego serię ubrań i bardzo jej się podobała. Chciałaby uruchomić własną linię odzieżową i sądzi, że Sheen Kidz umożliwi jej ruszenie z jej projektem.

Sheen podobno wyraził wstępne zainteresowanie taką współpracą. - Charlie uważa, że praca z Britney mozę być owocna - powiedziała osoba z otoczenia gwiazdora, który ostatnio trafia na pierwsze strony gazet głównie z powodu toczącego się rozwodu z Denise Richards, z którą ma dwójkę dzieci. BRITNEY W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

djkmd5e

Podziel się opinią

Share
djkmd5e
djkmd5e