Trwa ładowanie...
06-09-2006 14:50

Bruce Willis 'Hannibalem'

Share
Bruce Willis 'Hannibalem'
dlh18gu

Producenci planowanej pełnometrażowej wersji "Drużyny A" chcą, aby rolę pułkownika Johna "Hannibala" Smitha zagrał Bruce Willis. W serialu postać pułkownika odtwarzał nieżyjący już George Peppard.

Niedawno współtwórca serialu Stephen J. Cannell przyznał, że producenci zamierzają zatrudnić nowego scenarzystę. Wszystko wskazuje na to, że wybór padł na znanego z pracy nad serią o Jamesie Bondzie Bruce'a Feristeina.

Cannell dodał, że oryginalni odtwórcy poszczególnych postaci być może pojawią się w pełnometrażowym obrazie, jednak tylko w epizodycznych rolach, natomiast główni bohaterowie zostaną wykreowani na nowo.

dlh18gu

- Sądzę, że Bruce Willis byłby świetnym "Hannibalem"- zauważył Amerykanin. - Chcę, aby akcja toczyła się współcześnie. Najlepsza dla naszych celów będzie Wojna w Zatoce. W serialu Drużyna "A" musi się ukrywać po obrabowaniu banku w Hanoi po wojnie. Tym razem nasza czwórka mogłaby napaść na bank Saddama Husajna albo coś w tym stylu.

Serial "Drużyna A" powstawał w latach 1983-1987. W głównych rolach zagrali George Peppard, Mr. T, Dirk Benedict, Dwight Schultz i Melinda Culea. ** BRUCE WILLIS W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dlh18gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlh18gu
dlh18gu