Trwa ładowanie...
d1b8meu
Aktualności

Bruce Willis 'Hannibalem'

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bruce Willis 'Hannibalem'
d1b8meu

Producenci planowanej pełnometrażowej wersji "Drużyny A" chcą, aby rolę pułkownika Johna "Hannibala" Smitha zagrał Bruce Willis. W serialu postać pułkownika odtwarzał nieżyjący już George Peppard.

Niedawno współtwórca serialu Stephen J. Cannell przyznał, że producenci zamierzają zatrudnić nowego scenarzystę. Wszystko wskazuje na to, że wybór padł na znanego z pracy nad serią o Jamesie Bondzie Bruce'a Feristeina.

Cannell dodał, że oryginalni odtwórcy poszczególnych postaci być może pojawią się w pełnometrażowym obrazie, jednak tylko w epizodycznych rolach, natomiast główni bohaterowie zostaną wykreowani na nowo.

d1b8meu

- Sądzę, że Bruce Willis byłby świetnym "Hannibalem"- zauważył Amerykanin. - Chcę, aby akcja toczyła się współcześnie. Najlepsza dla naszych celów będzie Wojna w Zatoce. W serialu Drużyna "A" musi się ukrywać po obrabowaniu banku w Hanoi po wojnie. Tym razem nasza czwórka mogłaby napaść na bank Saddama Husajna albo coś w tym stylu.

Serial "Drużyna A" powstawał w latach 1983-1987. W głównych rolach zagrali George Peppard, Mr. T, Dirk Benedict, Dwight Schultz i Melinda Culea. ** BRUCE WILLIS W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d1b8meu

Podziel się opinią

Share
d1b8meu
d1b8meu