Trwa ładowanie...
05-08-2013 15:33

Bryan Cranston denerwuje ludzi

Bryan Cranston denerwuje ludzi
d3he5mh
d3he5mh

Bryan Cranston zna tajemnicę sukcesu serialu "Breaking Bad".

Przypomnijmy, że cykl opowiada o chemiku imieniem Walter (Cranston), który z pomocą dawnego ucznia (Aaron Paul) rozkręca własny narkotykowy biznes.

- Nigdy wcześniej w telewizji nie było takiej postaci jak Walter - tłumaczy Cranston. - Nigdy, w żadnym serialu nie poznaliśmy bohatera, który przeszedłby taką metamorfozę. Kiedy myślimy o naszych ulubionych postaciach z seriali, uświadamiamy sobie, że one zawsze były takie same, stałe w zachowaniach. Ludzi przyciągała do odbiorników chęć zobaczenia tego, co już znają. "Co tydzień widzę tego samego gościa i to mi się podoba". Celem "Breaking Bad" jest denerwowanie ludzi, ale w tym o dziwo tkwi tajemnica jego sukcesu. Tydzień po tygodniu widzowie są zaskakiwani coraz bardziej. "Co się dzieje? Co Walt robi? Kiedyś go lubiłem, teraz go nienawidzę. Kiedyś był dobry, teraz jest zły, a ja czuję się zdezorientowany". Emocje, jakie wywołuje ten serial, są niespotykane.

Przypomnijmy, że światowa premiera drugiej połowy ostatniej, piątej serii produkcji odbędzie się już 11 sierpnia.

Serial "Breaking Bad" zdobył siedem statuetek Emmy oraz czterokrotnie (2008, 2010, 2011, 2012) uznany został za jedną z dziesięciu najlepszych propozycji telewizyjnych roku.

d3he5mh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3he5mh