Trwa ładowanie...
d20aqdz
Aktualności

Camerimage 2016 na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata

Każdy, kto odwiedził Camerimage w trakcie przynajmniej jednej z dotychczasowych dwudziestu trzech edycji, doskonale wie, że festiwal jest idealną przestrzenią do wymiany myśli, oglądania nowych i starszych filmów z całego świata oraz spotykania fajnych ludzi z i spoza branży filmowej. Teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie naszej „fajności”, przyznane przez panel ekspertów z branży festiwalowej powołany przez prestiżowe amerykańskie czasopismo MovieMaker. Z wielką dumą informujemy, że Camerimageznalazł się na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata na 2016 rok!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camerimage 2016 na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata
(Materiały prasowe)
d20aqdz

Jest to kolejna ważna rekomendacja dla Camerimage, która dołączyła do przyznanego na początku roku przez MovieMaker tytułu jednego z 50 festiwali filmowych wartych odwiedzenia w 2016 roku. Jeśli z jakiegoś powodu zastanawialiście się jeszcze, czy przyjechać/przylecieć/przypłynąć w listopadzie do Bydgoszczy, wasz dylemat został rozwiązany. Dodamy jeszcze, że w trakcie tegorocznej edycji będzie można spotkać laureata Nagrody za Całokształt Twórczości Michaela Chapmana (Taksówkarz, Wściekły byk) i wielu innych filmowców z całego świata, wziąć udział w dziesiątkach warsztatów, paneli i wykładów, a także obejrzeć starannie wyselekcjonowane filmy fabularne, dokumentalne, etiudy studenckie, wideoklipy i piloty seriali.

Dla wciąż niezdecydowanych dołożymy jeszcze market z największymi firmami z branży, wystawy okołofilmowe i trwającą pełne osiem festiwalowych dni integrację ponad wszelkimi podziałami. Zapraszamy więc wszystkich do Bydgoszczy na 24. edycję święta kina CAMERIMAGE, która odbędzie się w dniach 12 – 19 listopada 2016. Do zobaczenia!

d20aqdz

Podziel się opinią

Share
d20aqdz
d20aqdz