Trwa ładowanie...
Aktualności

Camerimage 2016 na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata

Każdy, kto odwiedził Camerimage w trakcie przynajmniej jednej z dotychczasowych dwudziestu trzech edycji, doskonale wie, że festiwal jest idealną przestrzenią do wymiany myśli, oglądania nowych i starszych filmów z całego świata oraz spotykania fajnych ludzi z i spoza branży filmowej. Teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie naszej „fajności”, przyznane przez panel ekspertów z branży festiwalowej powołany przez prestiżowe amerykańskie czasopismo MovieMaker. Z wielką dumą informujemy, że Camerimageznalazł się na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata na 2016 rok!
Share
Camerimage 2016 na liście 25 najfajniejszych festiwali filmowych świata
Źródło: Materiały prasowe
d17x48n

Jest to kolejna ważna rekomendacja dla Camerimage, która dołączyła do przyznanego na początku roku przez MovieMaker tytułu jednego z 50 festiwali filmowych wartych odwiedzenia w 2016 roku. Jeśli z jakiegoś powodu zastanawialiście się jeszcze, czy przyjechać/przylecieć/przypłynąć w listopadzie do Bydgoszczy, wasz dylemat został rozwiązany. Dodamy jeszcze, że w trakcie tegorocznej edycji będzie można spotkać laureata Nagrody za Całokształt Twórczości Michaela Chapmana (Taksówkarz, Wściekły byk) i wielu innych filmowców z całego świata, wziąć udział w dziesiątkach warsztatów, paneli i wykładów, a także obejrzeć starannie wyselekcjonowane filmy fabularne, dokumentalne, etiudy studenckie, wideoklipy i piloty seriali.

Dla wciąż niezdecydowanych dołożymy jeszcze market z największymi firmami z branży, wystawy okołofilmowe i trwającą pełne osiem festiwalowych dni integrację ponad wszelkimi podziałami. Zapraszamy więc wszystkich do Bydgoszczy na 24. edycję święta kina CAMERIMAGE, która odbędzie się w dniach 12 – 19 listopada 2016. Do zobaczenia!

d17x48n

Podziel się opinią

Share
d17x48n
d17x48n