Trwa ładowanie...
07-11-2016 09:46

Camerimage 2016: Pokazy specjalne pilotów seriali

W ramach 24. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage zaprezentujemy również dwa pokazy specjalne pilotów seriali telewizyjnych.

Camerimage 2016: Pokazy specjalne pilotów serialiŹródło: Materiały prasowe
d2ntyad
d2ntyad

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona: Z popiołów tragedii

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona to stworzony przez Scotta Alexandra i Larry'ego Karaszewskiego serial opowiadający o tzw. „procesie stulecia”, który podzielił ponad dwie dekady temu obywateli Stanów Zjednoczonych na kilka obozów. Dawny gwiazdor futbolu amerykańskiego, a później popularny aktor O.J. Simpson został oskarżony o zamordowanie z zimną krwią swojej byłej żony oraz jej przyjaciela. Jego status celebryty sprawił, że sprawą błyskawicznie zainteresowały się media, rozpętując w całym kraju emocjonalne piekło domysłów i zmuszając zachowującego się od samego początku dwuznacznie Simpsona do wynajęcia do swojej obrony grupy wysoko opłacanych adwokatów i specjalistów, określanych „drużyną marzeń”. Wyreżyserowany przez Ryana Murphy'ego pilot pokazuje Simpsona tuż przed i po aresztowaniu, przedstawia wszystkie postaci nadchodzącego dramatu w blasku fleszy oraz przygotowuje widza na trzymające w napięciu medialno-sądowe show, które wstrząsnęło całą Ameryką.

Królowe krzyku: Tajemnica sprzed lat

Kappa Kappa Tau to amerykańskie siostrzeństwo studenckie jakich wiele w filmach i serialach. Stowarzyszenie ambitnych, ładnych, młodych, zawistnych kobiet, które wytrzymują ze sobą kilka lat, by zdobyć popularność i wszelkiego rodzaju profity wynikające ze studiowania na amerykańskiej uczelni wyższej. Członkinie Kappy mają dodatkowo tę przewagę, że przewodząca im dziewczyna jest jedną z najbardziej pustych i złośliwych na całym kampusie, co automatycznie zwiększa ich szanse na mnóstwo atrakcji. Sęk w tym, że dziekan uniwersytetu wyraźnie nie lubi głupoty i podejmuje walkę z Kappą. Co więcej, znienacka pojawia się perfidny i złowieszczy seryjny morderca w masce czerwonego diabła, który z jakiegoś powodu zaczyna polować na biedne studentki. Co jest gorsze? Ryan Murphy, również reżyser pierwszego odcinka, oraz Brad Falchuk i Ian Brennan przedstawiają serial komedii i grozy Królowe krzyku, w którym horror miesza się z czarnym humorem, a gagi są zabarwione krwią umierających postaci.

24 Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy
w dniach od 12 do 19 listopada 2016
Więcej na temat Bydgoszczy można znaleźć na www.visitbydgoszcz.pl

d2ntyad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ntyad