Trwa ładowanie...
d1rgv3s

China O'Brien II

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
„China O'Brien II” jest sequlem filmu „China O'Brien” z tego samego roku w reżyserii Roberta Clouse'a.
d1rgv3s
Share
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

China O'Brien II – opis fabuły

"China O'Brien II" to druga część przygód o mistrzyni sztuk walk, Chinie O'Brien (w tej roli Cynthia Rothrock). Dzięki dziewczynie, która jest szeryfem, Beaver Creek w stanie Utah jest najbezpieczniejszym miastem w Stanach. Mieszkańcy jednak nie mogą długo cieszyć się spokojem, ponieważ w Beaver Creek niespodziewanie pojawia się handlarz narkotyków Charlie Baskin (w tej roli Harlow Marks). Baskin chce się zemścić na Franku Atkinsie (w tej roli Frank Magner), który zeznawał w sądzie przeciwko handlarzowi, a teraz mieszka w Beaver Creek z pieniędzmi Atkinsa. Kiedy Baskin zaczyna terroryzować Franka, China i jej zastępcy Matt Conroy (w tej roli Richard Norton) i Dakota (w tej roli Keith Cooke) pomagają Atkinsowi walczyć z Baskinem. Sytuacja się komplikuje, kiedy szajka Baskina porywa żonę Annie (w tej roli Tricia Quai) i córkę Franka, Jill (w tej roli Tiffany Soter).

China O'Brien II – ciekawostki

  • Niektóre sceny akcji zostały nakręcone dopiero po pierwszych zdjęciach , żeby wyglądały na bardziej realistyczne i żeby mieć pewność, że film będzie wystarczająco długi. Wśród tych scen znalazły się m.in. walki Keitha Cooka i Billy'ego Banksa;
  • Przez cały film Dakota nosi na głowie różne pasy. Najlepiej jest to widoczne w ostatniej scenie;
  • Premiera filmu odbyła się w czerwcu 1990 roku;
  • Film jest drugą częścią „China O'Brien”, który wyszedł w 1990 roku. Natomiast w 2011 roku pojawił się odcinek specjalny „Movie nights: China O'Brien 2”.
China O'Brien II
Tytuł oryginalny

China O'Brien II

Gatunek

akcji, sensacyjny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1990

Czas trwania

92 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada
d1rgv3s

Podziel się opinią

Share
d1rgv3s
d1rgv3s
d1rgv3s
d1rgv3s