Trwa ładowanie...
d2xrc7x
29-11-2009 07:33

Christopher Lloyd znów chce zapolować na królika

d2xrc7x
d2xrc7x

Christopher Lloyd oświadczył, iż bardzo chętnie wystąpiłby w kontynuacji przeboju "Kto wrobił królika Rogera".

Aktor wyjawił, iż nie miałby nic przeciwko ponownemu wcieleniu się w sędziego Dooma. - Jeszcze nikt nie zgłosił się do mnie z propozycją zagrania w seqeulu, ale zrobiłby to z największą przyjemnością - oświadczył Christopher Lloyd. - Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Przypomnijmy, iż obraz "Kto wrobił królika Rogera" miał premierę z 1988 roku. Akcja oryginalnego filmu rozgrywa się w Hollywood w 1947 roku. W mieście obok ludzi mieszkają aktorzy animacji. Gdy zostaje zamordowany człowiek, podejrzenie pada na rysunkowego królika Rogera. W obrazie oprócz Lloyda wystąpili m.in. Bob Hoskins, Charles Fleischer, Kathleen Turner i Joanna Cassidy. Za kamerą stanął Robert Zemeckis, a produkcją zajął się Steven Spielberg.

Obecnie Zemeckis pracuje nad sequelem. Autorami scenariusza są twórcy oryginału, Peter Seaman i Jeffrey Price.

Lloyd ostatnio wystąpił w najnowszym filmie Zemeckisa "Opowieść wigilijna", który gości na naszych ekranach.

d2xrc7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xrc7x

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj