Trwa ładowanie...
d2jti49

Cios dla fanów "Harry'ego Pottera". Chodzi o najnowszy wywiad aktora

Daniel Radcliffe nie ma dobrych informacji dla fanów "Harry'ego Pottera". Wprawdzie jest promyk nadziei, ale raczej się nie nastawiajcie na cud.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Radcliffe w tym roku skończy 31 lat i jest zadowolony ze swojego życia i kariery
Daniel Radcliffe w tym roku skończy 31 lat i jest zadowolony ze swojego życia i kariery (Materiały prasowe)
d2jti49

Daniel Radcliffe ma 30 lat, z czego 10 spędził na planie "Harry'ego Pottera". Powiedzieć, że serii zawdzięcza wszystko, to nie powiedzieć nic. I choć od premiery zamykającego dotychczasowy cykl "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II" minie w tym roku 11 lat, fani wciąż łudzą się, że Daniel Radcliffe powróci do roli utalentowanego czarodzieja.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna. "Dostaje listy od fanów z więzienia"

Wprawdzie co jakiś czas pojawiają się plotki o kolejnej części "Harry'ego Pottera" czy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", w której miałby zagrać, to raczej można włożyć je między bajki.

d2jti49

Potwierdza to niestety najnowszy wywiad, jakiego Daniel Radcliffe udzielił amerykańskiemu "Variety".

Aktor stwierdził, że "nie lubi mówić nie", ale powtórzenie roli Pottera w kolejnej części "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" nie jest czymś, "do czego specjalnie się pali".

- Mam poczucie, że te filmy poszły na przód i świetnie radzą sobie bez nas (starych bohaterów – przyp. red.). Jestem szczęśliwy z takiego obrotu rzeczy. I lubię to, co obecnie dzieje się w moim życiu - powiedział Radcliffe.

I dodał:

d2jti49

- Nie mówi, że nie wrócę nigdy do żadnej serii, w której grałem, ale lubię elastyczność obecną w tym momencie mojej kariery. Po prostu nie chcę doprowadzić do sytuacji, kiedy podpiszę kontrakt i będę uwiązany do jednej serii na całe lata z góry.

Już niedługo Daniela Radcliffe'a zobaczymy w komedii akcji "Guns Akimbo", która do polskich kin wejdzie 13 marca 2020 r.

d2jti49

Podziel się opinią

Share
d2jti49
d2jti49