Trwa ładowanie...
d1gg0gm
Aktualności

Colin Farrell wśród siedmiu psychopatów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Colin Farrell wśród siedmiu psychopatów
d1gg0gm

"Seven Psychopaths", nowy film Martina McDonagha, reżysera i scenarzysty "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", znalazł w końcu inwestora.

Projekt zapowiadany był już jakiś czas temu, ale dopiero teraz korporacja CBS Films postanowiła wyłożyć na niego pieniądze.

Na planie McDonagh spotka się ponownie z gwiazdorem "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", czyli Colinem Farrellem. Aktor wcieli się w scenarzystę, który szuka inspiracji do swojego nowego dzieła, "Seven Psychopaths". W międzyczasie daje się wciągnąć w dość niecodzienny plan porywania psów, na który wpadają jego dziwni przyjaciele Billy (Sam Rockwell) i Hans (Christopher Walken). Sprawy wymykają się spod kontroli, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie ukochany shih tzu pewnego psychopatycznego gangstera.

W bandytę miał pierwotnie wcielić się Mickey Rourke, ale jego nazwiska brakuje w oficjalnym komunikacie na temat produkcji.

McDonagh wyreżyseruje "Seven Psychopaths" według własnego scenariusza. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze jesienią w Los Angeles.

d1gg0gm

Podziel się opinią

Share
d1gg0gm
d1gg0gm