Trwa ładowanie...
d310tug
Aktualności

Córka Angeliny i Brada zagrała w filmie

Share
Woskowa figurka małej Shiloh
Woskowa figurka małej Shiloh
d310tug

Córka Brada Pitta wciąż jeszcze nie ukończyła roczku, a już ma na swoim koncie rolę w filmie.

Dziesięciomiesięczna córeczka Angeliny Jolie i Brada Pitta zagrała niemowlęcą wersję bohaterki Cate Blanchette w zapowiedzianym na przyszły rok „Ciekawym przypadku Benjamina Buttona”.

Jak podaje National Enquirer, Pitt wraz z córeczką Shiloh uratowali sytuację na planie po tym jak okazało się że bliźniaczki mające na zmianę wcielać się w postać małej Cate Blanchette nie dotrą na miejsce zdjęć.

d310tug

Shiloh po krótkich przygotowaniach miała na sobie kostium i była gotowa do swojego pierwszego występu. Córka Angeliny i Brada przed kamerą zachowywała się naturalnie uśmiechając się i gaworząc.

Film opowiada o mężczyźnie, który ukończywszy 50 lat nagle zaczyna robić się coraz młodszy. Komplikacje pojawiają się, gdy poznaje 30-letnią kobietę, w której się zakochuje.

Tytułowego bohatera, Benjamina Buttona gra Brad Pitt, zaś w wybrankę jego serca wciela się Cate Blanchette. Dzięki pracy nad tym obrazem, Pitt może ponownie współpracować z reżyserem "Podziemnego kręgu", Davidem Fincherem. Scenariusz napisał Eric Roth, dokonując adaptacji utworu F. Scotta Fitzgeralda.

d310tug

Podziel się opinią

Share
d310tug
d310tug