Trwa ładowanie...
11-01-2014 17:33

Courtney i Holbrook walczą o rolę w "Terminatorze"

Courtney i Holbrook walczą o rolę w "Terminatorze"
d3gt029

Jai Courtney i Boyd Holbrook znaleźli się wśród aktorów, których zaproszono na przesłuchania do roli Kyle'a Reese'a w filmie "Terminator: Genesis".

Producenci chcieli pierwotnie powierzyć kreację Nicholasowi Houltowi lub Garrettowi Hedlundowi. Żaden z gwiazdorów nie przyjął jednak propozycji. Studio Paramount postanowiło więc rozejrzeć się wśród odrobinę mniej znanych aktorów. Ich pełna i oficjalna lista nie jest znana, ale w amerykańskich mediach branżowych padają nazwiska nie tylko Courtneya i Holbrooka, ale i Wilsona Bethela, Sama Reida oraz Toma Cocquerela.

Przypomnijmy, że w Reese'a, ojca Johna Connora - buntownika toczącego wojnę z inteligentnymi robotami - wcielali się do tej pory Michael Biehn, Jonathan Jackson i Anton Yelchin.

Kolejny film o Terminatorze wyreżyseruje Alan Taylor. Scenariusz napisali Laeta Kalogridis i Patrick Lussier. Na ekran ma powrócić Arnold Schwarzenegger. W obsadzie znaleźli się już także Emilia Clarke (jako Sarah Connor) oraz John Clarke (jako John Connor). "Terminator: Genesis" ma otworzyć nową trylogię. Premiera zapowiedziana została na lipiec 2015 roku.

d3gt029
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gt029