Trwa ładowanie...
d41m7b6
Aktualności

Cruise pokazuje córkę światu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cruise pokazuje córkę światu
(AFP)
d41m7b6

Na październikowej okładce magazynu "Vanity Fair" umieszczono zdjęcie Toma Cruise, Katie Holmes i ich dziecka, córki Suri, której zdjęć nigdy wcześniej nie pokazywano publicznie.

Sesję zdjęciową szczęśliwej rodziny wykonała Annie Liebovitz. Fotografia z okładki magazynu przedstawia Cruise'a, który trzyma Suri, wyglądającą zza poły jego skórzanej kurtki, podczas gdy Holmes spogląda na nich z boku.

Sesja odbyła się w lipcu w Telluride, w Colorado. Gwiazdor zauważył, że Leibovitz była naturalnym wyborem, bowiem właśnie ona robiła zdjęcia Isabelli i Connora, jego adoptowanych dzieci z Nicole Kidman. Dumny tata w naszej galerii zdjęć Numer trafi do sprzedaży 12 września, choć w Nowym Jorku oraz Los Angeles będzie można go zakupić już w środę. Czytelnicy znajdą w nim również wywiad z Holmes, która także unikała kontaktu z mediami od porodu 18 kwietnia.

d41m7b6

"- To naprawdę frustrujące, że na nasz temat powstają takie steki bzdur - powiedziała aktorka. - A te rzeczy, które mówi się o Suri?! Nie powinniście mówić o nas czegoś takiego i nie macie prawa mówić tak o moim dziecku. Zdjecia szczęśliwej mamy, Katie Holmes Chcieliśmy pokazać zdjęcia Suri w odpowiednim czasie, ale potem zaczęło się to szaleństwo. Ta cała nagonka na nas pod tytułem "Gdzie jest Suri?". Tom i ja patrzyliśmy na siebie i zastanawialiśmy się, co się dzieje".

d41m7b6

Podziel się opinią

Share
d41m7b6
d41m7b6